GİZLİLİK KOŞULLARI


GO CARD Sadakat Programının Gizlilik Politikasıdır. Bu Gizlilik Politikası, İpra Enerji A.Ş. veya bağlı şirketlerinin müşterilerinden biri, Sadakat Programı üyesi, Sadakat Programı web sitesi ziyaretçisi olmanızdan dolayı kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında bilgi verir.


Bu Gizlilik Politikası zamanla değişebilir. Muhtemel değişiklikleri görmek için Gizlilik Politikasını düzenli olarak gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.


www.goyakit.com.tr web sitesi ve tescilli GO markası İpra Enerji A.Ş.’ye aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği İpra Enerji A.Ş. için büyük önem taşımaktadır. Bu metin de bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlamıştır.


GO CARD ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için Katılım Koşullarına uygun olarak zorunlu kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir. Kişisel bilgilerinizi yanlış bildirmeniz halinde GO CARD’ın sağladığı faydalardan yararlanmanız mümkün olmayacaktır. Bu kapsamda kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz korunmakta ve hukuki mecburiyetler haricinde verdiğiniz onayın kapsamı dışında kullanılmamaktadır.


Web sitemizde kullanmakta olduğunuz parolanızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatırız.


Web sitemizde İpra Enerji A.Ş. tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Bu sitelerin de gizlilik ve diğer politikalarına dikkat etmenizi öneririz, zira İpra Enerji A.Ş.’nin diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumluluğu bulunmamaktadır.


Her ne şekilde olursa olsun İpra Enerji A.Ş. sistemini bozmanın, sistemin açıklarından fayda sağlamanın suç teşkil ettiğini hatırlatırız.


İpra Enerji A.Ş., bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.